2009

ilustrace

Vydáno

Pozvánka na konferenci "20 let finančních a bankovních reforem v ČR"

Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta financí a účetnictví a Česká národní banka pořádají konferenci „20 let finančních a bankovních reforem v ČR“ pod záštitou prezidenta ČR Václava Klause, která se koná ve středu 11. listopadu 2009 v Kongresovém centru České národní banky. Bude se hovořit o milnících české měnové politiky a diskusi bude i na téma budoucího zavedení eura, které je z pohledu měnové politiky dalším významným krokem v rozvoji českého finančního a bankovního sektoru.

Vydáno

Pozvánka na přednášku "Slovenské zkušenosti s eurem a české přípravy"

Liberální institut pořádá přednášku na téma "Slovenské zkušenosti s eurem a české přípravy", která se koná v úterý 29. září 2009 v 16.30 v Kongresovém centru České národní banky (Senovážné nám. 30, Praha 1). Hhlavními řečníky jsou guvernér Národnej banky Slovenska Ivan Šramko a guvernér České národní banky Zdeněk Tůma. Svou účast potvrzujte na pozvanky(at)libinst.cz.

  • Datum konání: úterý 29. září 2009 v 16:30
  • Místo konání: Konresové centrum ČNB (Senovážné nám. 30, Praha 1)
  • Svou účast potvrďte na email pozvanky(at)libinst.cz
  • Program

Vydáno

Pozvánka na přednášku "Trnitá cesta ČR k euru: Fakta a mýty o společné evropské měně"

Fakulta Ekonomicko-správní Univerzity Pardubice a Eurocentrum Pardubice Vás srdečně zvou na přednášku na téma "Trnitá cesta ČR k euru: Fakta a mýty o společné evropské měně", která se koná v úterý 10. března 2009, od 13.00 hodin v aule A1 (Studentská 519, Pardubice – Polabiny).

Přednáška je zaměřena na zhodnocení připravenosti České republiky na přijetí společné evropské měny euro a dosavadní fungování eurozóny, včetně aktuálních aspektů světové finanční a hospodářské krize. Přednášet bude doc. Ing. Vladislav Flek, CSc, ministerstvo financí, vedoucí Organizačního výboru Národní koordinační skupiny pro zavedení eura v ČR a Institut ekonomických studií FSV - UK v Praze 

  • Datum konání: úterý 10. března 2009,  od 13.00 do 15.00 hodin
  • Místo konání: Univerzita Pardubice, aula A 1, Studentská 519, Pardubice – Polabiny

Vydáno

Pozvánka na přednášku "Rozdílný přístup k euru v České republice a na Slovensku"

Liberální institut pořádá přednášku na téma "Rozdílný přístup k euru v České republice a na Slovensku", která se koná ve středu 14. ledna 2009 v 17.00 hodin v Kongresovém centru České národní banky (Senovážné nám. 30, Praha 1). S hlavním příspěvkem vystoupí ministr financí České republiky Miroslav Kalousek a slovenský poslanec a bývalý ministr financí Slovenské republiky Ivan Mikloš. Svou účast potvrzujte na pozvanky(at)libinst.cz.

  • Datum konání: středa 14. ledna 2009 v 17 hodin
  • Místo konání: Kongresové centrum ČNB, Senovážné nám. 30, Praha 1
  • Svou účast podvrďte nejpozději do 14. ledna do 14,00 hod. na email pozvanky(at)libinst.cz
  • Více informací a pozvánka